Vizyonumuz;

Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan işletme – çalışan – müşteri üçlüsünün farkında olarak, kalite politikamızı sürekli yukarı çekmek için teknolojiyi takip eden, müşteri odaklı bir ekip oluşturduk.

Tepe Bilişim olarak en önde gelen değerimiz, dürüstlüktür. Çünkü şunu çok iyi biliyoruz ki, sektörde emin adımlarla ilerleyebilmemiz için, müşterilerimizin güvenini fazlasıyla sağlamalıyız. Tepe Bilişim olarak sattığımız ürün ve hizmetlerin tesliminde ve satış sonrası, desteğinde sorumluluğumuzun büyük olduğunun bilincindeyiz.

Tepe Bilişim olarak çok iyi biliyoruz ki, memnun müşteri beraberinde bir çok müşteri getirecektir. Memnun çalışanda müşterilere daha iyi hizmet sunacaktır. Çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlamak konusunda elimizden geleni yapmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz;

Ayrıcalıklı bir hizmet sunan, dürüstlüğü ve güvenirliği temel kural sayan, teknolojiye önem veren, empati yaparak düşünen, yenilikçi ve çözümcü bir misyon ile: “Müşteri mutluluğunu kendi mutluluğu” sayan bir anlayış benimsiyoruz. Bu anlayışta hareket eden şirketimiz, kısa sürede çalışanları ve müşterileriyle aynı frekansta buluşmayı başarmıştır.

Farklılığından gurur duyan bir kurumsal kimlik ile:

İnsanı ön planda tutan bir dinamizmle, hizmet verdiği unsurlara yönelik güven ilkesinden asla ödün vermeden, üretken yapısıyla oluşturduğu artı değerden iş ortaklarına hizmet sunarken, gerçekçi, yapılabilir, ölçülebilir hedeflerine ulaşarak, iyi eğitilmiş, iyi seçilmiş, yüksek kalitede, esnek, öğrenen bir yapıya kavuşarak, sektörün öncüleri arasında seçkin ve saygın bir yer edinmeyi amaçlamaktadır.

Otomasyonun önemini anlayan ve amaçları için teknolojinin bütün imkanlarını kullanmak isteyen kişi ve kurumlar için çalışıyoruz.

Kişi ve kurumların ihtiyaçlarını, tek merkezden güvenli ve kolay bir şekilde elde edebilmeleri için çalışıyoruz.

Güven – Tecrübe – Kalite – Satış sonrası hizmet – Verimlilik – Çalışkan kadro – Hız – Kolaylık…

Merkez Ofis

Kocatepe Mahallesi, Mega Center D:C-34 Blok, 340/2, 34045 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye